Početna / Završena krstarenja / Karibi iz Njujorka
Izaberi jezik
Anthem of the Seas
30. decembar 2022. - 14. januar 2023.
Krstarenje
Kompanija: Royal Caribbean
Brod: Anthem of the Seas
Luka polaska: Njujork, SAD
Države na krstarenju: SAD, Portoriko, St. Maarten, Antigua and Barbuda, Saint Lucia, Saint Kitts and Nevis
Avio karte, transferi, vodič, tri noćenja u Njujorku, krstarenje, lučke takse...
Dočekajte Novu godinu u Njujorku i krstarite Atlantskim okeanom i Karibima sa organizovanim povratnim avio prevozom, svim transferima, tri noćenja u Njujorku, vodičem, 12-dnevnim krstarenjem i lučkim taksama.
Brod Anthem of the Seas je drugi brod klase Quantum i sagrađen je 2015. godine u brodogradilištu Meyer Werft u gradu Papenburg u Njemačkoj, uz cijenu izgradnje od oko 940 miliona dolara. Brod je dugačak 347m i širok 41m, sa bruto tonažom od 168.666tn i maksimalnom brzinom od 22 čvorova. Brod ima 16 paluba dostupnih putnicima, sa ukupno 2090 kabina i maksimalnim kapacitetom od oko 4180 putnika, o kojima se brine posada od oko 1200 članova.
Anthem of the Seas nudi mnogo sadržaja koji su na raspolaganju putnicima: centralna zona Royal Promenade dugačka 120 metara, prodavnice, glavni restoran na tri nivoa, Windjammer Buffet Restaurant, tri bazena, đakuziji, Sea Spa, Casino Royale, barovi i saloni... Za najmlađe, odvojen je poseban dio samo za njihovu igru i zabavu. Da u svakom trenutku krstarenja bude zanimljivo, pobrinuće se Royal Theatre na dva nivoa sa 1300 sjedišta sa predstavama u stilu Broadway-a, bioskop na otvorenom, vazdušni tunel, simulator surfovanja, teretana, sportski teren za košarku, vještačka stijena, vodeni tobogan, mini golf... Kompanija Royal Caribbean nudi vrhunski doživljaj krstarenja uz sjajnu uslugu i nezaboravne sadržaje.